Par uzņēmumu...

SIA „Dementy” ir pilna servisa vides reklāmas ražošanas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas reklāmas tirgū jau no 2003. gada. Gan esošajiem, gan potenciālajiem klientiem piedāvājam iespēju vienā uzņēmumā saņemt pilna servisa pakalpojumus jebkurai uzņēmuma mārketinga aktivitātei, kā arī stiprināt uzņēmuma tēlu, izmantojot dažādas vides reklāmas iespējas, veidojot vēl lielāku atpazīstamību.

Mūsu darbības galvenais vadmotīvs vienmēr ir bijis klientu vajadzību nodrošināšana visaugstākajā līmenī, par ko rūpējas zinoša, pieredzējusi un radoša darbinieku komanda ar īpašu attieksmi un individuālu pieeju katram klientam. Ar katru gadu mēs pilnveidojam un paplašinām savu darbību, vadoties pēc klientu vēlmēm, pieprasījuma un tehnoloģiju attīstībām.

Uzņēmuma darbības mērķis ir - pasūtītāju vēlmes maksimāli kvalitatīvā un ātrā izpildījumā, kurā klientu servisam tiek pievērsta īpaša uzmanība, kas liek operatīvi reaģēt uz arvien augošajām klientu vēlmēm un prasībām, jo uzskatam, ka klientu serviss ir tieši atkarīgs no mūsu darbinieku profesionalitātes un biznesa instrumentiem, ko viņi lieto. Zināšanas un pieredze ir mūsu uzņēmuma nākotnes attīstības pamats -

  • izprast, kas ir svarīgi klientam visā sadarbības procesā,
  • izprast mehānismus un procesus, kas nodrošina ilglaicīgas partnerattiecības biznesā.

Mūsu komandas domāšanas veida pamatā ir izglītība, darbapieredze, pozitīva attieksme pret klientiem un kompānijas uzskats, ka tikai godīgums, savstarpēja uzticēšanās un lojalitāte pret ikvienu no mūsu klientiem, sniedz vēlamo rezultātu un gandarījumu par paveikto. Ar šādu darbības nostādni Dementy ir ieguvusi nopietnus klientus gan valsts iestādēs, gan dažādās firmās, kā arī individuālos pasūtītājus - par piedāvājumu dažādību, ko spējam piedāvāt un izpildīt, izmantojot mūsu radošo potenciālu, pieredzi un tehniskās iespējas, liecina tieši mūsu klientu plašais loks.

Jūsu vēlmes ir mūsu iespējas!!!

Laipni lūdzam mūsu klientu pulkā!!