Lielformāta druka

Labākie risinājumi Jūsu vajadzībām!

Kompānijas modernā ražošanas tehnika nodrošina augstas kvalitātes un efektīva pielietojuma drukas pakalpojumus uz dažādiem materiāliem – PVC baneriem, dažāda pielietojuma plēvēm un papīriem, uz tekstila un citiem specifiskiem materiāliem.

Piedāvājam arī daudzpusīgas konstrukcijas, kā izcelt un pielietot dažādus drukas materiālus.

Gaismas reklāma

Gribat būt pamanāmi?

Gaismas reklāma ir visuniversālākais reklāmas veids, kā prezentēt uzņēmuma tēlu.

Mēs piedāvājam plašu gaismas reklāmas klāstu – gaismas kastes, gaismas burtus, izgaismotas izkārtnes un dažādus gaismas objektus, gan ar LED diodēm, gan dienas gaismas lampām vai neonu.

Ilggadējā pieredze reklāmu izgatavošanā ļauj piedāvāt visatbilstošākos un racionālākos risinājumus Jūsu vajadzībām un iespējām, kā arī realizēt vispārdrošākās idejas!

Piedāvājam arī tehnisko projektu izstrādi un saskaņošanu valsts institūcijās.

Reklāma uz auto

Reklāma uz auto vienmēr ir kustībā un nodrošina ātrāku atpazīstamību, kā arī esošajiem un potenciālajiem klientiem atgādina par Jūsu firmu. Materiālu pielietojums ir ļoti plašs – viss atkarīgs no vēlmēm!

Logu Aplīmēšana

Logu aplīmēšana

Telpu noformējums

Jebkura uzņēmuma zīmola atpazīstamību nodrošina pielāgots telpu noformējums, kas ir kā kompānijas vārda nesējs.

Piedāvājam radošus un inovatīvus risinājumus telpu noformēšanai gan ikdienai, gan svētku reizēm,  sākot no dizaina idejas līdz gatavam rezultātam.

Izstāžu noformējums

Izstāžu noformējums

Svētku noformējums

Svētku noformējums

Izkārtnes

Viens no visekonomiskākajiem, bet efektīvākajiem veidiem, kā prezentēt sava uzņēmuma nosaukumu, darbības sfēru vai kādu konkrētu produktu, ir izveidot izkārtni. Izkārtne ir reklāmas veids, kas veicina atpazīstamību un popularizē vēlamo produktu vai uzņēmumu vistiešākajā veidā, jo piesaista ikviena potenciālā klienta uzmanību, rosinot interesi un veicinot sadarbību.

Ceļa norādes

Jūsu uzņēmuma atrašanās vieta ir grūti atrodama?

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt ceļa norādes pēc nepieciešamības – informatīvās ceļa norādes, reklāmas pilonus, info stendus un būvtāfeles, kā arī piedāvājam plaša spektra apgaismojuma iespējas. Veicam arī projektu saskaņošanu CSDD un auto ceļu direkcijā.

Karogi un masti

Karogi un masti

Nestandarta risinājumi

Nestandarta risinājumi

Poligrāfija

Šis ir viens no svarīgākajiem reklāmas veidiem uzņēmumā, jkas rada pirmo iespaidu par organizāciju. Piedāvājam vizītkartes, kas veidotas gan sietspiedē, gan ofsetā, ka arī plašu veidlapu un aplokšņu klāstu, no kura var izvēlēties sev piemērotāko. Ja vēlaties sevi prezentēt ar bukletu palīdzību, mūsu mākslinieki palīdzēs izveidot dizainu un to realizēt.

Darbu procesi

 

Kampaņas